Hakkımızda

BİRİKİMLERİNİZİN TEK GÜVENCESİ1996 yılında kurulan BİRGÜL EMLAK gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir firmadır. Gayrimenkul sektörünün kurumsallaşmasına önem veren BİRGÜL EMLAK, bölgesinde iş sağlığı ve güvenliği sertifikasına sahip bir kuruluştur.

Turizm bölgelerinde, gayrimenkul pazarlamasında uzman ekibiyle akla gelen öncü firmalardan biri olan BİRGÜL EMLAK müşterilerine doğru yatırımlar yapmaları ve huzurlu bir yaşam geçirmeleri için en ekonomik çözümleri sunar.  
   
          Dünya pazarında profesyonel pazarlama teknikleri ve teknolojileri konularında eğitim almış uzman ekibiyle Türkiye’de 1996 yılından itibaren müşterilerin istekleri doğrultusunda çözümler üretmektedir. BİRGÜL EMLAK, ‘’Ne bulursam onu satarım’’ anlayışı yerine müşteri istekleri odaklı alternatif çözümler üretmek için modern ofislerinde sizlere hizmet vermektedir.
   
          BİRGÜL EMLAK proje satışlarıyla bölgesinde güvenilir hizmet sağlamanın yanı sıra uygun kredi koşullarıyla hayallerinizin gerçekleşmesi konusunda size yardımcı olacaktır. Ekibimiz, uzman kişiler tarafından yapılmış projelerle sizlerin güvenini sağlamaya devam etmek için titizlik ve hassasiyetle çalışmaktadır.
   
          Sizleri de BİRGÜL EMLAK ailesiyle tanışmaya ve projelerimizi incelemeye davet ediyoruz.
                            
              BİRİKİMLERİNİZİN 
TEK GÜVENCESİ BİRGÜL EMLAK.